Najlepsze pomysły na prezenty i upominki dla pracowników zdalnych

Współczesne technologie umożliwiają pracę zdalną, a wraz z nią wiele korzyści i wyzwań. Pracownicy zdalni pracują zazwyczaj z domu lub z dowolnego miejsca na świecie, a czasami brakuje im kontaktu z kolegami i przełożonymi. Dlatego ważne jest, aby firma okazała im wdzięczność i doceniła ich pracę. W tym celu warto pomyśleć o odpowiednich upominkach, które podkreślą ich wysiłki i zaangażowanie w firmie. W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na prezenty dla pracowników zdalnych.

praca zdalna

Abonament do platformy streamingowej

Większość pracowników zdalnych spędza dużo czasu w domu, a często rozrywką po pracy jest oglądanie filmów i seriali. Dlatego dobrym pomysłem na prezent jest abonament do platformy streamingowej, takiej jak Netflix czy HBO Go. Taki upominek pozwoli pracownikowi na odpoczynek i relaks po pracy.

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe to dobry pomysł, jeśli chcesz dać pracownikowi wolność w wyborze prezentu. Można wybrać kartę podarunkową do sklepu internetowego, takiego jak Amazon czy Empik, lub do restauracji, kina czy spa.

Akcesoria do pracy zdalnej

Przydatnym i praktycznym prezentem dla pracowników zdalnych są również różnego rodzaju akcesoria do pracy zdalnej. Można wśród nich wymienić np. dobrej jakości zestawy słuchawkowe, ergonomiczne klawiatury czy myszy. Taki prezent z pewnością zwiększy wydajność i komfort pracy pracownika.

Voucher do restauracji

Zdalna praca często wiąże się z pracą w domu, co może wpłynąć negatywnie na zdrowie i samopoczucie pracownika. Dlatego warto rozważyć podarowanie pracownikom zdalnym vouchera na lunch w restauracji, dzięki czemu będą mieli okazję wyjść z domu i zjeść smaczny posiłek. To prezent, który pozytywnie wpłynie na zdrowie i humor pracowników.

Książki i audiobooki

Książki i audiobooki to doskonały prezent dla pracowników zdalnych, którzy cenią sobie rozwój osobisty i chętnie poznają nowe rzeczy. Dzięki książkom czy audiobookom pracownicy zdalni będą mogli poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, co z pewnością przełoży się na ich jakość i efektywność pracy.

Składany stojak na laptopa

Kolejnym praktycznym prezentem dla pracowników zdalnych jest składany stojak na laptopa. Taki stojak pozwala na wygodniejsze i zdrowsze korzystanie z komputera, co może wpłynąć pozytywnie na zdrowie pracownika. Dodatkowo, taki prezent jest bardzo praktyczny, ponieważ można go łatwo przenosić i wykorzystywać w różnych miejscach.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że te pomysły na prezenty dla pracowników zdalnych pomogą Ci podkreślić ich wysiłki i zaangażowanie w firmie. Pamiętaj, że warto zadbać o eleganckie opakowanie dla każdego z tych upominków. Aby w pełni wykorzystać potencjał prezentów, warto zapakować je w eleganckie torby reklamowe z logo firmy. Takie opakowania podkreślą Twoją estetykę i profesjonalizm, a jednocześnie zwiększą rozpoznawalność Twojej marki.

Może Cię zainteresować:

Pomysły na prezenty i upominki dla pracowników firmy