Uszlachetnienie

Jeśli chcesz mocniej podkreślić wyjątkowość Twojej marki, zainwestuj w uszlachetnienie nadruku. Dzięki uszlachetnieniu torby nabiorą niezwykle ekskluzywnego wyglądu. Odkryj teraz wszystkie dostępne możliwości uszlachetnienia, które pomogą Ci stworzyć torby papierowe z nadrukiem, które oczarują Twoich klientów.

Lakier UV

Lakier UV

Metoda uszlachetniania, polegająca na pokryciu wybranych elementów torby błyszczącym lakierem, dzięki czemu nabierają połysku, odbijają światło i stają się mocno wyeksponowane. Najlepszy efekt lakieru UV uzyskasz w połączeniu z laminatem matowym, Soft Touch lub Anti Scratch.

Hot Stamping

Ekskluzywna metoda uszlachetnienia, polegająca na pokryciu wybranych elementów torby metaliczną folią, dostępną w wielu kolorach do wyboru. Najpopularniejsze kolory folii to złota i srebrna. Najlepszy efekt Hot Stamping uzyskasz w połączeniu z laminatem matowym, Soft Touch lub Anti Scratch.

Hot Stamping
Tłoczenie - Laminowane torby papierowe

Tłoczenie

Ekskluzywna metoda uszlachetniania, polegająca na uzyskaniu efektu żłobienia lub płaskorzeźby na wybranych elementach torby. Wykonujemy dwa rodzaje tłoczenia, wypukłe lub wklęsłe. Najlepszy efekt tłoczenia uzyskasz w połączeniu z papierem kredowym o wysokiej gramaturze 200g/m2 i 250g/m2.