Uszlachetnienie

Uszlachetnienie jest szczególnie ważne, kiedy zależy Ci na eleganckim wyglądzie toreb oraz podkreśleniu wizerunku Twojej marki. Dzięki uszlachetnieniu torby nabiorą ekskluzywnego wyglądu. Odkryj gamę możliwości uszlachetnienia, które pomogą Ci stworzyć torby papierowe z nadrukiem, które oczarują Twoich klientów.

Lakier UV

Lakier UV

Metoda uszlachetniania, polegająca na pokryciu wybranych elementów torby błyszczącym lakierem, dzięki czemu nabierają połysku, odbijają światło i stają się mocno wyeksponowane. Najlepszy efekt lakieru UV uzyskasz w połączeniu z laminatem matowym, Soft Touch lub Anti Scratch.

Hot Stamping

Ekskluzywna metoda uszlachetnienia, polegająca na pokryciu wybranych elementów torby metaliczną folią, dostępną w wielu kolorach do wyboru. Najpopularniejsze kolory folii to złota i srebrna. Najlepszy efekt Hot Stamping uzyskasz w połączeniu z laminatem matowym, Soft Touch lub Anti Scratch.

Hot Stamping
Tłoczenie

Tłoczenie

Ekskluzywna metoda uszlachetniania, polegająca na uzyskaniu efektu żłobienia lub płaskorzeźby na wybranych elementach torby. Wykonujemy dwa rodzaje tłoczenia, wypukłe lub wklęsłe. Najbardziej imponujący efekt tłoczenia uzyskasz w połączeniu z papierem o wysokiej gramaturze.