Rodzaje uszlachetnień

Jeśli chcesz mocniej podkreślić prestiż Twojej marki lub jakość sprzedawanych produktów, wybierz dodatkowe uszlachetnienie, dzięki czemu Twoje nowe torby papierowe zyskają wyjątkowo ekskluzywny wygląd. Dowiedz się więcej o wszystkich możliwościach uszlachetnienia torby.

błysk folia

Laminat ozdobny

Laminat zabezpieczający torby, przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Laminat matowy nadaje torbie papierowej elegancji i stonowanego charakteru. Laminat SoftTouch jest aksamitny w dotyku i nie odbija światła. Laminat błyszczący silnie odbija światło, dzięki czemu kolory stają się żywe i mocno nasycone. Laminat Anti Scratch jest matowy i najlepiej zabezpiecza torby przed porysowaniem i zabrudzeniem.

uv

Lakier UV

Metoda uszlachetniania, polegająca na pokryciu wybranych elementów torby reklamowej błyszczącym lakierem. Stosowany tylko w połączeniu z laminatem matowym, Soft Touch oraz Anti Scratch. Poszczególne elementy (np. Twoje logo) pokryte lakierem UV odbijają światło, dzięki czemu stają się mocno wyeksponowane.

uv
złocenie

Hot Stamping

Najbardziej ekskluzywna forma uszlachetniania toreb papierowych. Hot Stamping polega na pokryciu wybranych elementów torby (np. Twoje logo), metaliczną i mieniącą się w świetle folią, dostępną w kolorach standardowych i niestandardowych, do wyboru. Najpopularniejsze kolory folii metalicznych to złoto i srebro. Najlepszy efekt Hot Stampingu uzyskasz w połączeniu z laminatem matowym lub Anti Scratch.

tłoczenie

Tłoczenie

Efektowna metoda uszlachetniania toreb papierowych z nadrukiem. Tłoczenie na sucho pozwala na uzyskanie efektu żłobienia lub płaskorzeźby, wybranych elementów torby (np. Twoje logo). Wykonujemy dwa rodzaje tłoczenia, wypukłe lub wklęsłe. Najlepszy efekt tłoczenia uzyskasz w połączeniu z papierem o wysokiej gramaturze 200g/m2 i 250g/m2.

tłoczenie