Uszlachetnienia

Jeśli chcesz mocniej podkreślić prestiż Twojej marki lub jakość sprzedawanych produktów czy usług, wybierz dodatkowe uszlachetnienie, dzięki czemu Twoje nowe torby papierowe z logo zyskają wyjątkowo ekskluzywny wygląd. Dowiedz się więcej o wszystkich możliwościach uszlachetnienia torby.

uv gesti

Lakier UV

Metoda uszlachetniania, polegająca na pokryciu wybranych elementów torby reklamowej błyszczącym lakierem. Stosowany tylko w połączeniu z laminatem matowym, Soft Touch oraz Anti Scratch. Poszczególne elementy (np. Twoje logo) pokryte lakierem UV odbijają światło, dzięki czemu stają się mocno wyeksponowane.

Hot Stamping

Ekskluzywna forma uszlachetniania toreb papierowych. Hot Stamping polega na pokryciu wybranych elementów torby (np. Twojego logo), metaliczną i mieniącą się w świetle folią, dostępną w kolorach standardowych i niestandardowych, do wyboru. Najpopularniejsze kolory folii metalicznych to złoto i srebro. Najlepszy efekt Hot Stampingu uzyskasz w połączeniu z laminatem matowym lub Anti Scratch.

hotstamping gesti
tloczenie gesti

Tłoczenie

Efektowna metoda uszlachetniania toreb papierowych z nadrukiem. Tłoczenie na sucho pozwala na uzyskanie efektu żłobienia lub płaskorzeźby, wybranych elementów torby (np. Twojego logo). Wykonujemy dwa rodzaje tłoczenia, wypukłe lub wklęsłe. Najlepszy efekt tłoczenia uzyskasz w połączeniu z papierem o wysokiej gramaturze 200g/m2 i 250g/m2.