Rodzaje uchwytów

Czasem najbardziej popularny uchwyt torby ze sznurka syntetycznego to za mało, szczególnie kiedy zależy Ci aby Twoje nowe torby papierowe wyglądały ekskluzywnie. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe rodzaje uchwytów, które w wyraźny sposób podkreślą wygląd toreb.

sznurek b

Sznurek

Najpopularniejszy rodzaj uchwytu papierowej torby reklamowej. Sznurek syntetyczny lub bawełniany, o długości dopasowanej do rozmiaru torby. Sznurek syntetyczny charakteryzuje się mocno nasyconymi kolorami, w przeciwieństwie do sznurka bawełnianego, którego kolory są matowe.

sznurek i zamkniecie

Sznurek z ozdobnym zamknięciem

Sznurek syntetyczny lub bawełniany, z dodatkowym zamknięciem z tasiemki satynowej, bawełnianej lub rypsowej, to wyjątkowe połączenie. Dzięki sznurkowi torba ma dużą nośność, a dodatkowa tasiemka nadaje całej torbie szlachetnego wyglądu.

sznurek i dodatkowe zamknięcie
tasiemka b

Tasiemka

Wyjątkowa alternatywa dla sznurka, tasiemka satynowa lub rypsowa, dostępna jest w wielu kolorach, o długości dopasowanej do rozmiaru torby. Torby papierowe, z uchwytem w postaci tasiemki nabierają ekskluzywnego wyglądu. Tasiemka satynowa charakteryzuje się mocno nasyconymi kolorami, w przeciwieństwie do tasiemki rypsowej, której kolory są matowe.

tasiemka zamkniecie

Tasiemka z ozdobnym zamknięciem

Tasiemka satynowa lub rypsowa z dodatkowym zamknięciem, w zachwycający sposób nadaje ekskluzywny wygląd torbie reklamowej. Dzięki temu połączeniu podkreślisz prestiż Twojej marki i produktów umieszczonych w torbie. Naszym zdaniem to najpiękniejszy i najbardziej wyrafinowany rodzaj uchwytu.

tasiemka z zamknięciem