Rodzaje uchwytów toreb reklamowych

Czasem podstawowy uchwyt ze sznurka to za mało, szczególnie kiedy zależy Ci na wyjątkowo ekskluzywnych torbach reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz uchwyty które w czarujący sposób podkreślą ich ekskluzywność.

Sznurek syntetyczny lub bawełniany

Podstawowy i najpopularniejszy rodzaj uchwytu papierowej torby reklamowej. Sznurek syntetyczny lub bawełniany, o długości dopasowanej do rozmiaru torby. Sznurek syntetyczny charakteryzuje się mocno nasyconymi kolorami, w przeciwieństwie do sznurka bawełnianego, którego kolory są matowe.

Sznurek z dodatkowym zamknięciem

Sznurek syntetyczny lub bawełniany, z dodatkowym zamknięciem z tasiemki satynowej to wyjątkowe połączenie. Dzięki sznurkowi torba ma dużą wytrzymałość, a dodatkowa tasiemka nadaje całej torbie szlachetnego wyglądu.

Tasiemka satynowa

Wyjątkowa alternatywa dla sznurka, tasiemka satynowa dostępna w wielu kolorach, o długości dopasowanej do rozmiaru torby. Torba reklamowa z uchwytem w postaci tasiemki nabiera ekskluzywnego wyglądu. Musisz jednak wiedzieć, że nośność torby z tasiemką jest mniejsza od uchwytu w postaci sznurka.

Tasiemka z dodatkowym zamknięciem

Tasiemka satynowa z dodatkowym zamknięciem, w zachwycający sposób nadaje ekskluzywny wygląd torbie reklamowej. Dzięki temu połączeniu podkreślisz prestiż Twojej marki i produktów umieszczonych w torbie. Naszym zdaniem to najpiękniejszy i najbardziej wyrafinowany rodzaj uchwytu.

Uchwyt w dowolnym kształcie

Torba reklamowa nie musi posiadać uchwytu w postaci sznurka lub tasiemki. Wycinany uchwyt, to ciekawa alternatywa, polecana wyłącznie dla toreb o wysokiej gramaturze papieru. Możesz wybierać spośród standardowych kształtów uchwytu, lub zamówić wykrojnik w dowolnym kształcie

Uchwyt w dowolnym kształcie z dodatkowym zamknięciem

Wycinany uchwyt w dowolnym kształcie z dodatkowym zamknięciem z tasiemki satynowej. Dzięki połączeniu nietypowego rodzaju uchwytu z ekskluzywnym zamknięciem, torba nabiera ekstrawaganckiego wyglądu.

Zamów torby reklamowe które zachwycą Twoich klientów

Wyobraź sobie jak bardzo oczarujesz swoich klientów i kontrahentów. W wyjątkowy sposób podkreślisz prestiż swojej marki czy sprzedawanych produktów. Jeśli chcesz otrzymać darmową wycenę, skonfiguruj teraz niezobowiązujące zamówienie, lub skontaktuj się z nami.