Regulamin zamówienia

1. Wycena i oferta

Wycena/Oferta ważna jest 14 dni od dnia jej otrzymania. Po akceptacji kosztów i finalnej specyfikacji toreb reklamowych, możemy przystąpić do kolejnego etapu realizacji zamówienia.

 

2. Płatność

Torby reklamowe, to produkt realizowany na Twoje, indywidualne zamówienie, dlatego wymagamy 100% przedpłaty przed realizacją. Po zaakceptowaniu kosztów i specyfikacji otrzymasz od nas, na podany przez Ciebie adres e-mail, fakturę VAT-Proforma, na opłacenie której masz 7 dni. Opłacenie faktury VAT-Proforma jest równoznaczne z akceptacją Wyceny/Oferty oraz “Regulaminu zamówienia”. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozliczoną fakturę VAT otrzymasz do 14 dni roboczych.

 

3. Materiały graficzne i wytyczne

Do realizacji projektu graficznego prosimy o przesłanie: Logo w palecie CMYK lub Pantone (dopuszczamy jedynie formaty wektorowe: PDF, AI, EPS) i inne niezbędne elementy Twojej identyfikacji wizualnej (np. księga znaku). Po otrzymaniu kompletu poprawnych materiałów przystępujemy do realizacji projektu graficznego.

 

Dla podstawowego projektu graficznego prosimy o przekazanie informacji dotyczących koloru torby (CMYK lub Pantone) oraz przekazanie informacji o dodatkowych elementach które powinny znaleźć się na torbie (np. adres strony internetowej). Firma GESTI nie odpowiada za odstępstwa kolorystyczne względem wizualizacji zaakceptowanych przez klienta. Klient dostarczając materiały z określonymi kolorami CMYK lub Pantone, do realizacji zamówienia toreb, ma pełną świadomość jak dany kolor wygląda w druku i ponosi z tego tytułu pełną odpowiedzialność.

 

W przypadku zaawansowanego projektu graficznego prosimy jedynie o dostarczenie logo w odpowiednim formacie i swojej wizji projektu.

 

4. Podstawowy projekt graficzny

Podstawowy projekt graficzny realizujemy w ramach wyceny toreb reklamowych. Projekt podstawowy polega na nałożeniu logo klienta na torbę o dowolnym kolorze oraz dodatkowych elementów (np. adres strony internetowej). Na realizację podstawowego projektu graficznego potrzebujemy do 2 dni roboczych, liczonych od dnia przesłania kompletnych i poprawnych materiałów.

 

5. Zaawansowany projekt graficzny

Zaawansowany projekt graficzny realizujemy angażując do współpracy specjalistów z zakresu designu. Projekt zaawansowany polega na przygotowaniu dowolnego projektu graficznego wg. wizji designera lub klienta. Torby papierowe realizowane w ramach zaawansowanego projektu charakteryzują się wyjątkowym wyglądem dopasowanym do marki i odbiorców klienta. Na realizację zaawansowanego projektu graficznego potrzebujemy do 5 dni roboczych, liczonych od dnia przesłania kompletnych materiałów.

 

6. Akceptacja projektu torby

Gotowy projekt graficzny, przed realizacją wymaga Twojej pełnej akceptacji. W cenie projektu otrzymujesz dodatkową 1h pracy grafika, na ewentualne poprawki. Każda kolejna godzina pracy grafika, płatna jest w kwocie: 80zł/h netto. Firma GESTI nie odpowiada za błędy w treści znakowania (w tym gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, graficzne), które Zamawiający zaakceptował do realizacji.

 

7. Realizacja zamówienia i dostawa

Po akceptacji projektu graficznego przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia. Na realizację zamówienia potrzebujemy zwykle do 14 dni roboczych. Termin może ulec wydłużeniu (np. okres Świąt), o czym zostaniesz odpowiednio wcześniej poinformowany. Przy normalnym obłożeniu maszyn, jesteśmy w stanie już przed rozpoczęciem procesu produkcji podać dokładny termin realizacji i dostawy.